PROJEKTOWANIE

Tworzymy projekty na miarę – najlepiej pasujące do swoich użytkowników. Pokazujemy i tłumaczymy, dlaczego pewne rozwiązania są lepsze, a inne gorsze, proponujemy zmiany, dzięki którym wnętrze staje się piękniejsze i bardziej funkcjonalne.

Stawiamy na funkcjonalność i wygodę. Potrafimy znaleźć miejsce na dodatkowe pokoje, łazienki i schowki, nie stosujemy rozwiązań, które ładnie wyglądają tylko na zdjęciach, nie projektujemy rzeczy, których nie da się wykonać.

Projektujemy rozwiązania dopasowane do różnych poziomów cenowych. Doradzamy, kiedy warto zapłacić więcej, a na czym – i jak – można zaoszczędzić.

Mamy atrakcyjne zniżki, u dostawców cen materiałów budowlanych, mebli i wyposażenia. Przekazujemy je w całości naszym Klientom.

Doświadczenie: Od ponad 20 lat zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, przedszkoli, szkół, obiektów sportowych oraz biur. Wykonujemy projekty wnętrz mieszkań, domów, restauracji, gabinetów dentystycznych i lekarskich oraz mebli i stoisk targowych.

 

KAROLINA WOLSKA

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej i l’Ecole d’Architecture we Francji.
Współpracowniczka pisma “Murator” jako autorka w dziale “Architektura i Wnętrza”.
Wykładowca na Uniwersytecie Dzieci z dziedziny sztuki i architektury.

 

ANNA SZYKIEDANS

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie projektowe zdobywała w renomowanej pracowni zajmującej się architekturą wielorodzinną oraz użyteczności publicznej.
Poza architekturą zajmuje się grafiką komputerową, fotografią oraz wzornictwem przemysłowym.