Jak pracujemy

PROJEKTOWANIE

Zawsze staramy się tworzyć projekty na miarę – najlepiej pasujące do swoich użytkowników. Nie mamy gotowego pakietu modnych pomysłów, nie narzucamy swoich rozwiązań, nie upieramy się, że wiemy najlepiej. Dzięki swojemu doświadczeniu możemy natomiast pokazać, dlaczego pewne rozwiązania są lepsze, a inne gorsze, zaproponować zmiany, dzięki którym wnętrze stanie się piękniejsze i bardziej funkcjonalne oraz wyeliminować błędy.

1Bardzo ważna jest dla nas funkcjonalność i wygoda. Potrafimy znaleźć miejsce na dodatkowe pokoje, łazienki i schowki, nie stosujemy rozwiązań, które ładnie wyglądają tylko na zdjęciach. Wiemy, że mieszkanie, restauracja czy biuro są przeznaczone dla ludzi, a nie do czasopism wnętrzarskich.

Znamy się nie tylko na dekoracji, ale także na inżynierskiej części naszej pracy – elementach konstrukcyjnych, instalacjach, właściwościach materiałów. Nie projektujemy rzeczy, których nie da się wykonać.


KOSZT

Koszt projektu uzależniony jest od jego zakresu i stopnia skomplikowania. Pierwsza konsultacja jest darmowa, po zapoznaniu się z przedmiotem projektu przekazujemy szczegółową wycenę. Orientacyjny cennik znajdą Państwo w dziale ZAWARTOŚĆ I KOSZT PROJEKTU. Możemy także dopasować zakres prac projektowych do budżetu. Znając kwotę, którą Państwo dysponują, zaproponujemy wykonanie najbardziej optymalnych elementów projektu.

Projektujemy rozwiązania dopasowane do różnych poziomów cenowych. Doradzamy, kiedy warto zapłacić więcej, a na czym – i jak – można zaoszczędzić.

Jako firma architektoniczna mamy możliwość negocjowania u dostawców cen materiałów budowlanych, mebli i wyposażenia. U wielu z nich mamy atrakcyjne zniżki, które przekazujemy w całości naszym Klientom. Możemy zaproponować zarówno skorzystanie z oferty firm, które zaoferowały nam najkorzystniejsze warunki, jak i zdobyć interesujące Państwa produkty w dużo lepszych cenach.


PRACE BUDOWLANE

Znamy i polecamy wykonawców, którzy wiedzą, co robią i znają się na swoim zawodzie.

Proponujemy nasz nadzór prac budowlanych i remontowych. Bierzemy wtedy odpowiedzialność za ich prawidłowy przebieg oraz ceny, które oszacowaliśmy.


WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z artystami, którzy mogą na zamówienie wykonać pasujące do wnętrza obrazy, murale, grafiki, fotografie, ceramikę.

 
1463388_182294368639506_864705463_n

2